Mamos! Gimus vaikui jūs patekote į naują pasaulį – į mamos, o vyras – į tėčio. Kas buvo normalu ir natūralu iki šiol, - bent šiek tiek pasikeitė. Miegas, poilsis, pomėgiai... Požiūris į pasaulio ateitį, į draugus ir gimines... Čia rasite dvi galimybes pasistiprinti, nes jei mamai silpna – visiems blogai. Mėgaukitės – klausykite (yra audio įrašas) arba skaitykite ir apmąstykite, pasinaudokite. Tiesą pasakius, tekstai net kokiais 80 procentų tinkami ir tėčiams, priklausomai nuo kiekvienos šeimos situacijos.

Apie mamos poreikius: ČIA

Kas ta motinystė: ČIA

Moteris, dukra... o dabar – mama: ČIA

Vidinis mamos darbas: ČIA

Apie draugystę, kai esi mama: ČIA

Savojo mamystės ir tėvystės kelio ieškojimai: ČIA

Mama, ieškok pagalbos, tai paprasta: ČIA

Kur tas mamos džiaugsmo šaltinis: ČIA

Kaip nepamesti esmės: ČIA

Kai trokšti, kad tavo meilė būtų beribė: ČIA

Na, o ypatingais atvejais – ypatingi tekstai ir radijo laidos kiekvienai mamai ir kiekvienam tėčiui. Kai vaikelis gimsta su negalia – kai reikia trūks pliš mamai ir tėčiui persiorientuoti, dar net gerai nesupratus, kas čia dabar ištiko...Tik tiek – kad gyventi reiks kažkaip gerokai kitaip, nei tikėtasi... Jums tėčiai ir mamos iš visos širdies rengti tekstai ir laidos.

Kas ištinka šeimą, kai sužino, kad vaikas yra ypatingas – su kažkokia liga, sutrikimu ar negalia – ir kaip įveikti tą atsisveikinimą su savuoju įsivaizdavimu: ČIA