Šis dešimties temų ciklas skirtas jums, o ne partneriui ar partnerei. Labai tinka dalyvauti vienam iš poros ir rimtai padirbėti su savimi, savo požiūriu ir nuostatomis. Norite geresnių santykių – keiskitės! Keiskite požiūrį, keiskite elgesį, keiskite savo nuotaiką. Kaip? Sužinosite.

Suprasite kaip geriems santykiams poroje kiša koją skirtumai ir kaip rasti būdų jais pasidžiaugti; kaip įveikti tas situacijas šeimoje, kurios įsiutina per sekundę; kaip nustoti kaltinti ir kaip atleisti; sužinosite, kokias šešias sritis būtina puoselėti poroje; kaip atskirti tikrus savo poreikius nuo netikrų.

Susuitikimai vyksta zoom platformoje, kartą per savaitę po 1 val. Bus susitikimų įrašas ir kiekvienos temos santrauka.

Temos

1. Ko nenori nei vyrai, nei moterys?
2. Kaip išspręsti „negaliu pakęsti, kai jis/ji…!“
3. Kaip nustoti kaltinti?
4. Klijai santykiams.
5. Tikri ir tariami mano poreikiai.
6. Konfliktas: momentinis ir ilgalaikis sprendimas.
7. Kaip kalbėtis, kad suprastų ir palaikytų.
8. Kaip spręsti charakterių skirtumus?
9. Kaip atleisti?
10. Šeši būtinieji poros poreikiai.

11. BONUS tema. Viduramžio krizė: iššūkiai ir dovanos (laikas dernamas grupėje).

Artimiausios datos, laikas ir registracija:

Pradžia spalio 14 d. (pirmadienis), o pabaigą galutinai suderinsime eigoje. Kiekvieno susitikimo pradžia - 19 val. Nuoroda į susitikimą bus atsiųsta prieš pat susitikimą. 

Registracija ČIA

Atsiliepimai

  • „Tos temos – esminiai atraminiai taškai.“
  • „Kodėl aš, o ne jis. Visus pavyzdžius iš pradžių norisi, kad vyras įgyvendintų. Bet per visus susitikimus atėjo supratimas, kad pradžia esu „aš“. Kad aš kažką turiu daryti, kad kažkur kitur pajudėtų.“
  • „Ačiū už patvirtinimą, kad daug dalykų yra „normalu“, nes savigraužos būna daug ir atrodo kad tik man taip. Daugiausiai stengiuosi taikyti dėkingumą ir nusiimti teisiančius akinius, nes jie labai greitai man užsideda. Gerai, kad kas savaitę, tas nuolatinis pulsas.“
  • „Galvojau, kad metų turiu…, bet kai pamačiau gerokai vyresnį grupės dalyvį, supratau, kad viskas dar įmanoma, viską dar padarysiu. Viską klausau, aišku atmintis jau ne ta, bet gerai, kad galima dar pasižiūrėti, taikau. Aukso dulkės patiko, iš kitos pusės pamatyti situacijas.“

RADIJO LAIDA APIE PROGRAMĄ (nekreipkite dėmesio į datas ir laikus apie programos pradžią): "Meilė greta netobulumo"

Seminarus veda Vijoleta Vitkauskienė, socialinė darbuotoja, grupių terapeutė, Sužadėtinių rengimo Santuokos sakramentui bei „Būti drauge“ programų kūrėja.

Jei susidomėjote – dalyvaukite. Rinkliava už visus seminarus 130 Eur, ši suma tenebūna kliūtis dalyvauti, susisiekite pasitarsime.