“Gyvenimas kaip meno kūrinys” – nuotolinis 5 susitikimų kursas, kurio metu puoselėsime kūrybiškumą, pasitelkdamos kasdien lengvai naudojamus įrankius, susipažinsime su savo unikalumu ir įnešime daugiau džiaugsmo ir spalvų į savo kasdienybę.
Išgirsime, kaip pašalinti barjerus, trukdančius įsiklausyti į savo balsą, generuoti naujas idėjas, išmoksime atpažinti vidinius ir išorinius kritikus, atgaivinsime savo pomėgius ir atrasime naujas netyrinėtas erdves. Šiek tiek teorijos ir daug pačių dalyvių judesio, nes atsigavimo sėkmė priklauso nuo mūsų sugebėjimo pereiti nuo minčių prie veiksmų. Kasdien grupės dalyvės rašys po keletą puslapių ranka, tad jei Jums tai – kliūtis, geriau rinktis kitą kursą. Na, o jei pasiruošusi veiksmui, ne tik kursų vedančiosios pasiklausymui, tuomet Jūsų laukia atradimai!

Kada susitiksime? Pirmadienių vakarais lapkričio 21, 28, gruodžio 5, 12,19 dienomis, 18.30 – 20.00 val.

Kur? Zoom programoje. Prisijungimo nuorodą atsiųsime užsiregistravusioms dalyvėms. „Gyvenimas kaip meno kūrinys“ dalyvės gaus prieigą prie susitikimų įrašų, galiosiančią iki 2022 12 31, tad jei nesudalyvausite kuriame susitikime, nieko baisaus – galėsite peržiūrėti įrašą artimiausiu patogiausiu metu.

Susitikimus veda Jurgita Pocevičienė – Lietuvos šeimos centro projektų koordinatorė, sujungusi meilę knygoms, žmonėms, bei gyvenimišką patirtį: „Moderuodama „Ko reikia kiekvienai mamai“ grupes pamačiau, kiek daug džiaugsmo kasdienėje rutinoje įneša kūrybiškumo atgaivinimas. Matytumėte akis tų mamų, kurios nubraukė voratinklius nuo savo pomėgių ir svajonių! Atsiranda energija, nauji sumanymai ir drąsa. Supratau, kad ši tema svarbi mums visoms, taip gimė naujas praktiškai patikrintas kursas.“

Kurso trukmė – 5 susitikimai po pusantros valandos. Registracija ČIA. Rinkliava už kursą – 52 eur, pinigus pervedant į Lietuvos šeimos centro banko sąskaitą: LT267044060003172112 paskirties skiltyje nurodant „Gyvenimas kaip meno kūrinys“. Jei dalyvauti labai norite, tačiau ši suma Jums per didelė, būtinai parašykite/paskambinkite žemiau nurodytais kontaktais, paieškosime išeičių.

Po kurso norinčias pakviesime į uždarą palaikymo grupę, kur toliau galėsime ieškoti atsakymų, dalintis džiaugsmais ir atradimais.

Norėtumėte sužinoti daugiau ar pasitarti? Drąsiai kreipkitės: jurgita.lsc@gmail.com arba +37061256172 (Jurgita)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *