AURIMA DILIENĖ. PASKAITA “SKYRYBOS? AR TIKRAI NIEKO NEBEĮMANOMA PAKEISTI?”

Aurima Dilienė – gydytoja psichoterapeutė, šeimų konsultantė, lektorė, vaikų ir paauglių psichiatrė, turi virš 20 metų profesinę patirtį. Šiuo metu gyvena ir dirba Prancūzijoje. Kartu su vyru Vaidotu augina septynis  vaikus ir yra santuokoje jau dvidešimt šešerius metus.

Kodėl poros skiriasi? Ar gali būti, kad mums vis dar trūksta supratimo, kas  santuoka yra, o dar labiau – kas ji nėra? Ar esame tikri, kad jau žinome visas poros santykių “žaidimo taisykles” ir jų laikomės? Ar nebūtų verta jas vėl ir vėl prisiminti?

Pasak lektorės, “Santykiai su sutuoktiniu gali ir turi būti gydantys. Santuoka – tai vieta, į kurią iš praeities atsinešame nepatiklumą ir dvejones. Santuokoje visos bėdos gali būti iškeltos į dienos šviesą ir tiesiog nureikšmintos. Su artimo žmogaus meile spragos gali būti užpildytos, skaudžių žodžių galia panaikinta, o mūsų pasitikėjimas savimi ir orumas atkurtas”.

Paskaitos tikslas:

  •  įkvėpti norą nenuleisti rankų susidūrus su kliūtimis auginant santykį;
  • padrąsinti, kad, nepaisydami nemalonumų, nepatogumų, įsiskaudinimų, kito žmogaus skirtingumų, kaskart priimtume iššūkį išlaikyti ilgalaikį ryšį;
  • padėti įsisąmoninti būtinybę geriau pažinti patį save, kad lengviau būtų priimti kitą tokį, koks jis yra, nekeliant jam nepamatuotų lūkesčių;
  • pažinti savo ir kito poreikius, ribas, privalumus ir trūkumus, atsisakyti pretenzijos šalia savęs turėti patogų savo “antrininką” ir kt.

INFORMACIJA IR REGISTRACIJA

Data: lapkričio 20 d.

Savaitės diena: trečiadienis.

Laikas: 18:15-20:15.

Vieta: Didžioji g. 34, Villnius.

Kaina: 5 eur.

Registracija.

Daugiau apie Aurimą.

Atsiliepimai.

The event is finished.

Date

Lap 20 2019
Expired!

Time

18:15 - 20:15

Rinkliava

5 eur

Location

Didžioji g. 34, Vilnius
Didžioji g. 34, Vilnius